SİYASET:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Bakan Bak, Rize İçin 2017 Yılını Değerlendiriyor
Valilik toplantı salonunda il, ilçe ve yatırımcı daire müdürleri ile bir araya gelen Bakan Osman Aşkın Bak, Rize için 2017 yılının bir değerlendirmesini yapacaklarını söyledi.

Toplantıya Bakan Bak'ın yanı sıra Rize Valisi Erdoğan Bektaş, Belediye Başkanı Reşat Kasap, İl Başkanı Muhammet Avcı, RTEÜ Rektörü Hüseyin Karaman, Kaymakamlar, Belediye Başkanları, Yatırımcı Daire Bölge Müdürleri ve il müdürleri katıldı.

Toplantıda konuşan Bakan Bak, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın destekleri ile Rize'nin havalimanı, Ovit tüneli, lojistik merkez, kentsel dönüşüm, meydan ve sahil güzergâhının düzenlenmesi gibi önemli projeleri hayata geçirdiğini belirtti.

Bakan Bak, “Cumartesi günü Bayburt ve Gümüşhane'ye gidip burada İl Gençlik Kolları kongrelerine katılacağım. Pazar günü yeniden burada olacağım. 3-4 gün Rize'deyim.” dedi.Bakan Bak, konuşmasında, “Cumhurbaşkanımızın selamlarını sizlere getirdim. Kendisi dün gece Afrika seyahatinden döndü, inince kendisiyle görüştüm Rize'ye gideceğimi söyledim, size çok selamlarını iletti. Dönünce de burada yaptığımız çalışma ve toplantıları kendisine aktaracağız. Buradaki çalışmalarımıza milletvekili arkadaşlarım Hasan Karal ve Hikmet Ayar'da katılacak.” ifadelerini kullandı.

Bakan Bak, Rize halkı olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'a layık olmaya devam edeceklerini de sözlerine ekleyerek, "Onun gösterdiği hedefler doğrultusunda çalışmalarımızı yürüteceğiz." dedi.
 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
banner120
banner13

Yağcıtekin, Kadın Kolu Başkanlarıyla Bir...
AK Parti Rize Kadın kolları başkanı Sema Yağcıtekin kadın kolları ilçe başkanları ve seçim işleri...

Haberi Oku