SİYASET:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
AK Parti Pazar İlçe Başkanı İnce'nin Yeni Yıl Mesajı
İnce, mesajında, 2018 yeni yılda da toplumun tüm kesimleri ile birlikte ülke ve ilçenin gelişmesini ve vatandaşların geleceğe ümit ve güvenle bakmasını sağlayacak çalışmalar yapacaklarını belirtti.

AK Parti'nin 2017 yılında Türkiye'nin ekonomik, sosyal, kültürel ve siyasi sorunlarını aşmak için yoğun çaba gösterdiğini ve önemli başarılara imza attığını, ancak bölücü terör laneti ve başarısız darbe girişiminde hain FETÖ’nün çirkin yüzünün ortaya çıktığı kötü günlerin de yaşandığı ifade eden İnce, şunları kaydetti:
"2017'de eğitim, sağlık, ulaşım başta olmak üzere birçok alanda reform niteliğindeki yenilikleri ortaya koyan hükümetimiz bugün olduğu gibi gelecekte de ekonomik büyüme hızını devam ettirebilmenin çalışmaları içindedir. Aynı başarıyı bizde ilçemizde göstermeye çalıştık ve başarılı yatırımlara imza attık. Yeni yılda da hizmet ve çalışmalarımıza birçok alanda yeni yatırımlar ilave ederek halkımızın hizmetine sunacağız. Bu duygularla, yeni yılın ülkemize ve milletimize huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini diliyorum. Ülkemizin bekası ve milletimizin birlik ve beraberliği uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle, kahraman gazilerimizi saygı ve şükranla anıyorum."

 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
banner120
banner13

Yağcıtekin, Kadın Kolu Başkanlarıyla Bir...
AK Parti Rize Kadın kolları başkanı Sema Yağcıtekin kadın kolları ilçe başkanları ve seçim işleri...

Haberi Oku