PAZARSPOR:
Pazarspor'da Başkan Adayı Balta, Yönetimde Yer Alacak İsimleri Açıkladı

Balta, “23 kişilik Yönetim Kurulu listemde yer alacak arkadaşlarımızdan 21 arkadaşımızı bir kere daha kamuoyuna tanıtmak istiyorum. 2 arkadaşımızı ise yine heyecanı sıcak tutmak adına kongre günü üyelerimizin değerlendirmelerine arz edeceğim.” dedi.

Balta, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

PAZARSPOR' un GELECEĞİ İÇİN OLMAZSA OLMAZ ŞART: ALT YAPI

“Bir taraftan Pazarspor kongresinde seçime ilişkin çalışmalarımız devam ederken, diğer taraftan seçim sonrası hayata geçireceğimiz projelerimizi de ilgili taraflarla paylaşıp tartışıyoruz. Bu kapsamda, Pazar İlçemizdeki eğitim kurumlarında görev yapan Beden Eğitimi Hocalarımızla çok verimli bir tanışma toplantısı gerçekleştirdik. Sayın Şevki Tonyalı hocamızın da iştiraki ile gerçekleştirdiğimiz toplantıda, hemen her okulumuzda Beden eğitimi hocalarımızın müthiş kabiliyetlere sahip çocuklarımız olduğuna dair tespit ve beyanları bizleri daha da heyecanlandırdı. Spora yatkın çocuklarımızın daha ilkokul seviyesinde tespit edilerek Pazarspor alt yapısına ve Türk sporuna kazandırılmaları konusunu değerlendirdik. Göreve geldiğimizde yapacağımız öncelikli işlerden biri de eğitim kurumlarımız ile Pazarspor arasındaki iletişim kanallarını oluşturmaktır.”

YÖNETİM KURULUMUZ GÖREVE HAZIR

“Kongre heyecanı sıcak tutmak adına kısa bir süre önce Yönetim Kurulunda yer vereceğim 7 arkadaşımızın isimlerini kamuoyuna arz etmiştim. Liyakatlarını ve kulüp ihtiyaçlarını esas alarak belirlediğim arkadaşlarımızın her biri çok değerli, inisiyatif sahibi, takım çalışmasına uygun, temsil kabiliyetleri en üst seviyede arkadaşlarımızdır.

Daha önce isimlerini açıkladığım arkadaşlarımızla ilgili olarak kulüp üyelerimiz ve kamuoyundan çok güzel geri dönüşler aldık. Bugün 23 kişilik Yönetim Kurulu listemde yer alacak arkadaşlarımızdan 21 arkadaşımızı bir kere daha kamuoyuna tanıtmak istiyorum. 2 arkadaşımızı ise yine heyecanı sıcak tutmak adına kongre günü üyelerimizin değerlendirmelerine arz edeceğim.”

Gürsel ALNIAÇIK (Ankara Fırıncılar Odası Başkanı, İş İnsanı)

Neşet ÇAKIR (Pazar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı, İş İnsanı)

Barış ZAMAN (Pazar Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı, İş İnsanı)

Mustafa BİBER (Pazarspor Eski Profesyonel Futbolcusu)

Nail PARLAK (Gemi İnşa Mühendisi NARP Denizcilik Yönetim Kurulu Başkanı)

İlyas ENGİN (Makine Mühendisi, İş İnsanı)

Zühal ÜST (Şekerbank T.A.Ş. Merkez Şube Müdürü, Bankacı)

Vedat YÜKSEL (İnşaat Mühendisi ANT Yapı Rusya Genel Koordinatörü)

Mehmet ACIYAN (Belediyeci)

Avni BALCI (Tuzla Belediyesi Çevre Müdürü)

Mehmet YAZICI (Eyüp Rizeliler Derneği Başkanı, MEGA Enerji Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı)

Doğan İNCE (Muhasebeci, Eski futbolcu ve Pazarspor Eski Yöneticisi)

Emin YAŞACAN (Sigorta Brokeri, Kuzey Marine Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı)

İlhami GÜNAYDIN (Pazar Belediyesi Encümen Üyesi)

Mustafa YÜKSEL (Sendikacı, Tek Gıda İş Trabzon Şube Müdürü)

Adnan Talip PARLAK (Müteahhit, İş İnsanı)

Osman ÖZER (TEDAŞ Emeklisi)

Yusuf BAŞUSTA (İş İnsanı)

Tayfun TAN (Tv Genel Müdürü, Basın Mensubu, İş İnsanı)

Uğur Gülek BALTA (Gümrükçü, Uğurcan Gümrük Yönetim Kurulu Başkanı)

Ekrem AZAKLI (Sosyal Hizmet Uzmanı, Suadiye Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı)

TÜZÜĞE AYKIRI ÜYE KAYITLARININ DÜZELTİLMESİ ve PAZARSPOR' un TEAMÜLLERİNE BAĞLI KALINMASINA DAİR UYARIMI TEKRARLIYORUM.

“Yönetim Kurulunda yer alan arkadaşlarımızın, yakın aile fertlerini oy kaygısı ile üye kaydetmeleri, tüzüğe aykırı olduğu gibi Pazar spor teamüllerinin de yok sayılmasıdır. Bu kulübü emsallerinden farklı olarak 30 yıldır profesyonel arenada ayakta tutan temellerden biri teamülleri ve gelenekleridir. Pazar spor gönül birlikteliğinden güç alan bir yapıdır. Bu kulüp, üyelerin mesleklerini icra etmek için kaydolmaları zorunlu bir sivil toplum kuruluşu değildir. Bu farkı anlayamayanlar yapıyı zedeler. Daha önce de söylediğim gibi, üyelerin önüne çıkılır, kadro ve projeler tanıtılır, üyeler objektif kriterlerle oy verir. Gönül birlikteliği bozulmaz. Kazanan Pazar spor olur. Bu kulüpte bugüne kadar hiç yaşanmamış bir şekilde, yönetimde kalmak için aile fertlerini üye kaydederseniz, gönül birlikteliğini bozarsınız. Mevcut delegenin kendilerini seçmeyeceği kaygısını yaşayan arkadaşlarımız tüm dostane uyarılara maalesef kulaklarını kapatmışlardır. Halen imkanları varken kongre öncesinde bu yanlıştan dönmelerine ilişkin dostane uyarımı tekrarlıyorum.

Seçildiğimizde biz bu hataları düzelteceğiz. Ayrıca, bir tüzük kongresi ile Pazarspor’a katılımı artıran, üyelik için somut kriterler içeren, gerek üye kaydı,gerek kulüp malvarlıklarının elden çıkarılmasına dair işlemlerde şahısların hatalarını iç sistemde telafi amaçlı, kulübe kurumsal derinlik kazandıracak düzenlemeleri de üyelerimizin değerlendirmelerine sunacağız.”

KONGREYE KATILIM SON DERECE ÖNEMLİDİR. PAZARSPOR FESTİVAL HAVASINDA BİR KONGRE YAPACAK

“Kongre öncesinde Sayın Mustafa Taşkın ile yaptığımız görüşmelerde, iki aday olarak, kongremizin Pazar ve Pazarspor’un sosyal ve kültürel yapısına uygun, bir festival havası içerisinde geçmesi için elimizden gelecek her gayreti göstereceğimiz konusunda tereddütsüz mutabakatımız vardır. Divan heyetini de bu kapsamda ortak olarak belirlemeye karar verdik. Divan Başkanını ortak adayımız olarak üyelerimizin tasvibine sunacağız. Rakiplerimiz transferle başlamış olup, bizim de kulüp menfaatleri için hiç vakit kaybetmeden Yönetimi belirlememiz gerekmektedir. Tüm Pazarspor üyelerimizden 19 Haziran 2021 Cumartesi günü, saat 12' de yapılacak olan kongreye katılmalarını, önemle rica ediyorum.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Pazarspor Ligin İkinci Haftasını da Puansız...
TFF 2. Lig Beyaz Grup 2. Hafta maçında Pazarspor, deplasmanda Nazilli Belediyespor’a 1-0 mağlup oldu.

Haberi Oku